Zcash Fiyatı Yüzde 29 Arttı

ZCASH
ZCASH

Gizlilik parası Zcash’in arkasındaki kuruluş olan Electric Coin Company, önümüzdeki üç yıl için resmi yol haritasını açıkladı. Saatler içinde Zcash’in fiyatı %28,6 artışla 147 dolardan 189 dolara yükseldi. Gizlilik odaklı kuruluş, bir blog yazısında, Zcash’i önümüzdeki üç yıl içinde bir proof of work yerine daha çevre dostu proof of stake modeline geçirmeden önce 2022’de resmi bir ECC cüzdanı yayınlayacağını söyledi. Electric Coin Company, Zcash’in, verilerin tamamen merkezi olmayan bir şekilde birbirine bağlandığı ve her kullanıcıya kendi bağımsız web dilimini verdiği bir vizyon olan Web 3.0’ın ortaya çıkmasında kilit bir oyuncu olmasını istediğini belirtti. ECC ayrıca resmi cüzdan kodunun açık kaynaklı olacağını ve cüzdan geliştiricilerinin gelecekte bir yazılım geliştirme kitinin piyasaya sürülmesini bekleyebileceğini duyurdu.

28 Ekim 2016’da piyasaya sürülen Zcash, başlangıçta Bitcoin’in kod tabanına dayanıyordu ve Bitcoin gibi arzı 21 milyon tokenle sınırlı. Bugün Zcash’in yaklaşık 2,3 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz