Bu Modele Göre BTC 1 Ay İçinde Yükselecek

Analist Willy Woo tarafından hazırlanan yeni Bitcoin fiyat modeline göre, lider kripto para birimi 1 ay içinde büyük bir boğa koşusuna başlayarak yükselişe geçecek. Bilindiği üzere koronavirüs pandemisi ortaya çıkmadan önce şubat ayında Bitcoin 10 bin dolar civarında seyrediyordu. Ancak mart ayında 7bin dolar civarında işlem yapan Bitcoin 12 Mart tarihinde büyük bir düşüş yaşadı ve BitMEX borsasında 3.600 dolara kadar geriledi.

Woo’ya göre Bitcoin, koronavirüs pandemisinden önce boğa koşusuna başladı. Ayrıca Woo’nun oluşturduğu yeni Bitcoin modeli önceki dört yükseliş dönemini doğru bir şekilde tahmin etti ve yakın vadede yeni bir yükseliş trendinin başlayacağını öngördü. Bununla birlikte analist Bitcoin fiyatının uzun süre sabit kaldığı sürece yaklaşık bir ay içinde gerçekleşecek olan boğa piyasasında yükseliş trendini güçlendirebileceğini söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz