Madenciler Bitcoin’in Yükseleceğini Bekliyor

Kripto hizmet şirketi RockX’in yaptığı en son ankete göre Çinli madencilerin büyük çoğunluğu önümüzdeki altı ay içinde yeni Bitcoin yatırımcılarının sektöre akın etmesini bekliyor. Katılımcıların %57’si yeni Bitcoin yatırımcılarının ortaya çıkacağını belirtti.  4 Mayıs tarihli ankete 42 Bitcoin madencisi ve Asya’nın madencilik topluluğu üyeleri katıldı. Katılımcıların arasında en büyük madencilik havuzu F2Pool CEO’su Yu Chao, TokenInsight ortağı Wayne Zhao, Pandaminer ve OXBTC CEO’su Wilson Guo ve Bitmain Asya-Pasifik satış başkanı Fan Xiaojun yer aldı.

Ayrıca anket sonucunda katılımcıların %71‘den fazlasının Bitcoin’in tekrar piyasa güvenini kazandığını düşündükleri ortaya çıktı. Katılımcıların %45’i önümüzdeki altı ay içerisinde Bitcoin fiyatının 10.000 ila 12.000 dolar arasında seyredeceğini, % 24’üne yakını 10.000 dolarda kalacağını ve %14’ten fazlası ise 15.000 dolara yükseleceğini düşünüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz