Yeni Aksiyon Filminde Kripto Paralara Yer Verildi

Adam Copeland, Denise Richards ve Kelsey Grammer’ın rol aldığı Money Plane (Para Uçağı) isimli filmde kripto paralar yer aldı. Galası önümüzdeki günlerde yapılacak olan aksiyon filmi kurşun geçirmez bir uçağın hiçbir devlet kurumu tarafından dokunulamayan kumarhanesinde yapılan hırsızlığı anlatıyor.

Fragmanda hangi kripto paraların ağırlıklı olarak filmde yer alacağı açıklanmasa da kumarhanenin içinde milyarlarca kripto ve milyonlarca nakit olduğu belirtiliyor. Ayrıca fragmandaki bir sahneden de görüldüğü üzere uçakta en az 241 milyon dolar değerinde Bitcoin, 128 milyon dolar değerinde Ethereum, 70 milyon dolar değerinde Ripple, 13 milyon dolar değerinde Litecoin ve tespit edilemeyen miktarda Iota bulunuyor. Kripto paraların dizi ve filmlerde kullanılması dijital varlıkların görünürlüğünü artırmaya yardımcı olacağı için olumlu bir etki yaratacağı düşünülüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz