“Yatırımcılar Kriptolara Uzun Vadeli Yatırım Yapıyor”

Kripto Paralar
Kripto Paralar

Bloomberg’e konuşan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, kripto yatırımcıları ve Bitcoin hakkındaki görüşlerini paylaştı. Sonnenshein, özellikle kripto para varlıklarına yatırım yapma konusuna ve kripto paraların fiyat hareketliliğine değindi. Sonnenshein, yatırımcıların portföylerine kripto para birimleri eklemek için beklemediklerini söyledi. Kripto para yatırımcılarının volatilitenin sürecin bir parçası olduğunu bildiklerini ifade etti. Ancak Sonnenshein, yatırımcıların çoğunun orta ve uzun vadede kripto paraları portföylerinde tuttuğunu belirtti. Bu nedenle Sonnenshein’e göre piyasadaki dramatik hareketler yatırımcıları çok da fazla etkilemiyor.

Grayscale CEO’su, yatırımcıların çoğunlukla Bitcoin’e sahip olduğunu söyledi. Aralarında “kripto varlıklarında çeşitliliğe doğru bir eğilim” olduğundan da bahsetti. Sonnenshein pek çok yatırımcının, ortaya çıkmaya başlayan bu yeni dijital varlık protokolü seçeneklerinden bazıları hakkında gerçekten heyecanlanmaya başladığından emin.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikNeredeyse 220 Milyon XRP Transfer Edildi
Sonraki İçerikGüney Kore Kripto Borsalarına Kısıtlama Getirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz