Yatırımcılar Ethereum’larını Tutarken Daha Fazla Bitcoin Almaya Devam Ediyor

Santiment analitik ekibi, Bitcoin ve Ethereum’u izleyen en iyi göstergelerinin son hareketleri hakkında bir rapor yayınladı. Rapora göre, kripto balinaları daha fazla Bitcoin satın alırken, geçen yılın Ekim başında satın aldıkları Ethereum’u ellerinde tutmaya devam ediyor. Santiment verileri büyük Bitcoin sahiplerinin mevcut Bitcoin düşüşünden yararlandığını ve daha fazla Bitcoin satın almaya çalıştıklarını gösterdi. 100-10.000+ Bitcoin tutan cüzdan sayısı neredeyse üç haftadır istikrarlı bir şekilde arttı. Raporun yazarları, bunun, düşüşü güvenle satın alan balinaların olası bir işareti olduğuna dikkat çekti.

Ticaret merkezlerindeki Bitcoin arzı, Mayıs ayı sonlarında son dipten önce büyük bir artış gördükten sonra düştü. Bu nedenle, büyük kripto para birimlerinin büyük bir kısmı artık kripto borsalarından ve uzun süreli saklanmak üzere soğuk depo adreslerine taşındı. Santiment, bunun bir yükseliş işareti olduğunu vurguladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz