Yatırım Danışmanı Bitcoin’in Yarılanmadan Sonra 300 Bin Dolar Olacağını Öngördü

Yatırım danışmanı Preston Pysh, Bitcoin’in 12 Mayıs tarihinde gerçekleşecek madenci ödül yarılanmasının ardından 300.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. ‘Buffett’s Books’ kitabının yazarı olan Pysh, Podcast sunucusu Nathan Latka ile yaptığı son röportajda Bitcoin (BTC) fiyatı ile ilgili tahminde bulundu. Bir sonraki yörünge seviyesinin 80.000 ila 100.000 dolar arasında olduğunu söyleyen Pysh, daha sonra Bitcoin fiyatının 200.000 dolar hatta 300.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin etti.

Bununla birlikte Pysh koronavirüs salgını ortaya çıkmadan önce Ocak ayında Bitcoin’in altından önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini öngördü. Ancak son zamanlarda altın yedi yılın en yüksek seviyesine ulaşırken, dijital rakibi henüz ona yetişemedi. Ayrıca Pysh röportajında altının üç ay içinde 2.000 dolara yükselip yükselemeyeceğinden emin olmadığını da dile getirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz