XRP Yatırımcıları Ripple Davasının Sonlanmasını İstiyor

XRP yatırımcıları, daha SEC Başkanlığına seçilmeyen Gary Gensler’ın Ripple şirketine açılan davadan vazgeçmesi için uğraşıyor. Aralık ayında eski SEC başkanı tarafından Ripple şirketine kayıtsız menkul kıymet sattığı gerekçesiyle açılan dava dört ayı geride bıraktı. Crypto & Policy kurucusu Thomas Hodge, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkan adayı Gary Gensler’i, Ripple’a karşı açılan davayı düşürmeye çağıran bir Change.org dilekçesi oluşturdu. Bununla birlikte Hodge, eski SEC başkanı Jay Clayton ve ajansın şirket finansmanı bölümünün eski yöneticisi William Hinman’ı Çin’in çıkarlarını ileriye götürmekle ilgili temelsiz bir komplo kurmakla suçladı.

Ripple davasının sona ermesini isteyen yatırımcılar, Gensler’ın XRP sahipleriyle oturup “hikayelerini” dinlemesi gerektiğini belirtti. Dilekçe, lansmanından bu yana şimdiye kadar 1.608 imza topladı ve hızla artmaya devam ediyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz