XRP Sahipleri Ripple ve SEC Davasına Yardımcı Olacak

Ripple ve SEC
Ripple ve SEC

Federal Yargıç Analisa Torres, XRP sahiplerinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun blok zinciri şirketi Ripple aleyhindeki davasına müdahale etme hareketini “eylemi gereksiz yere geciktireceği” için reddetti. Ancak, XRP sahiplerinin latince “mahkemenin dostları” anlamına gelen amici curiae olarak mahkemeye katılabilecekleri açıklandı. Mahkeme tarafından önceden onaylandığı şekilde XRP sahipleri avayla ilgili yasal konularda brifing vererek mahkemeye yardımcı olmasına izin verilecektir. Katılımları önyargıyı önlemek için yasal konularla sınırlandırılacaktır.

XRP topluluğunu Ripple’ın SEC ile olan yasal savaşına sokma çabalarına öncülük eden Deaton Hukuk Bürosu’ndan avukat John Deaton, davadan bireylerin ve işletmelerin zarar gördüğünü iddia etti. SEC, XRP sahiplerinin ajansı, Ripple’ın savunmasının konuşma noktalarını yeniden ele alarak kendilerine karşı yasal işlem başlatmaya zorladığını savundu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEthereum’dan Joe Lubin SEC’i Destekledi
Sonraki İçerikJPMorgan CEO’su Bitcoin’i Hedef Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz