XRP Ledger Artık NFT’leri Destekliyor

XRP
XRP

XRP Ledger, XLS-20 standardının uygulanmasının ardından artık yerel NFT desteğine sahip. Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, XLS-20 değişikliğinin XRP Ledger ana ağında etkinleştirildiğini duyurdu. Değişiklik, defterin üstünde yerel NFT’ler oluşturmayı mümkün kılmıştır. Schwartz, standardın piyasaya sürülmesinin geliştiriciler ve yaratıcılar için “önemli bir kilometre taşı” olduğunu söylüyor. XLS-20 standardı, XRPL’nin performans yeteneklerinin etkilenmemesi için NFT’lerin oluşturulmasının verimli bir şekilde yapılmasını sağlar.

NFT’ler, sahipliği doğrulamak için kullanılan özel blok zinciri tabanlı tokenlerdir. 2021’de birçok kurumsal marka ve ünlünün trende girmesiyle popülerlik kazandılar. NFT’lerin kullanım durumları dijital sanatın çok ötesine uzanır ve hatta ev sahipliğini içerebilir. Geçen Eylül ayında, San Francisco merkezli blockchain şirketi, NFT projeleri için 250 milyon dolarlık bir yaratıcı başlattı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikDogecoin Cashback Artık İngiltere’nin En Büyük Fintech Firması Tarafından Destekleniyor
Sonraki İçerikBüyük Kripto Balinaları Kasım Ayında Geri Döndü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz