XRP Belçika’daki Bir Restaurant Tarafından Kabul Edildi

XRP
XRP

Ripple’a bağlı XRP kripto para birimi, kripto kabulü daha geniş bir alana yayıldığı için Belçika restoranı FRIETSHOP Wetteren’de ödeme olarak kabul edilmeye başladı. Belçika restoranı FRIETSHOP Wetteren’in Twitter hesabında yayınlanan bir tweet’e göre, Pazartesi günü yemek ödemesi olarak XRP almaya başladı. Tweet, önde gelen XRP topluluğu üyesi MackAttackXRP tarafından paylaşıldı. Böylece XRP benimsemesinin devam ettiği belirtildi.

binance

Brian Armstrong, Ripple ve XRP’yi destekliyor

Coinbase CEO’su ve kurucu ortağı Brian Armstrong, SEC’e karşı yasal savaşta Ripple ve XRP’ye desteğini dile getirdi. Ağustos ayında, ABD menkul kıymetler ve borsa düzenleyicisi, kripto borsasının piyasaya sürmeye hazır olduğu kredi ürünü konusunda Coinbase’i de mahkemeye vermekle tehdit etti. Yeni uygulama, kullanıcılara USDC’lerini diğer kullanıcılara ödünç verme ve bundan faiz kazanma şansı sunmayı amaçlıyordu. Ancak SEC, yeni LEND uygulamasının kayıt dışı bir güvenlik olduğunu belirterek Coinbase ile temasa geçti ve platformu dava etmekle tehdit etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz