XRP AB Ekonomisini Eski Haline Getirebilir Mi ?

AB Merkez Bankası başkanı Christine Lagarde, Twitter hesabından Avrupa Komisyonu başkanı Ursula von der Leyen’in tweet’ine yanıt verirken AB’nin salgından sonra ekonomisini eski haline getirmesine ve gelecekte istikrarı sağlamasına yardımcı olacak bir finansal teknolojiden bahsetti. Lagarde, hızlı bir dijital nakit transferi sunacak, çok çevre dostu olacak ve bankalar ve sermaye piyasaları birliğine dayalı olacak ve son teknoloji ödeme sistemleri tarafından desteklenecek bir ödeme teknolojisi tanımladı.

Bunun üzerine birçok kişi, Lagarde’nin tweet’indeki tanımın Ripple şirketinin kripto para birimi XRP’ye çok uygun olduğunu belirtti. XRP kullanıcılarının bunu söylemesinde XRP transferleri geleneksel ödeme sistemlerine kıyasla sadece birkaç dakika sürmesi, XRP’nin Bitcoin’in aksine “yeşil” durumda olması ve RippleNet’in büyük bankalarla ve diğerleriyle 300’den fazla kullanıcıya sahip olması etkili oldu. Bu arada gönderi Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un dikkatini çekti ve Twitter hesabında retweet etti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz