Winklevoss Kardeşler Forbes Listesinde 1. Oldu

Büyük iş dergisi Forbes, Gemini’nin kurucu ortakları Cameron ve Tyler Winklevoss’u en zengin Bitcoin (BTC) milyarderleri olarak listeledi. Forbes 2021’in ilk haftasında 42 bin dolara ulaşan Bitcoin’in devasa artışında en çok kazanan Bitcoin yatırımcılarının bir listesini yayınladı. Sıralama, Winklevoss ikizleri, büyük endüstri yatırımcısı Tim Draper ve Blockchain firması Bloq’un kurucu ortağı Matthew Roszak dahil olmak üzere tahmini kripto net değeri 1 milyar doların üzerinde olan isimleri içerdi. İkizler, tahmini kripto para biriminin net değeri yaklaşık 1,4 milyar dolar ile listenin başında yer aldı.

Listede ayrıca Microstrategy CEO’su Michael Saylor, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin gibi üç kripto yatırımcısı bulunuyor. Forbes verilerine göre Saylor’un kripto serveti 600 milyon dolarken, Novogratz ve Buterin’in kripto net değerleri sırasıyla 478 milyon dolar ve 360 ​​milyon dolar seviyesinde.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz