Winklevoss İkizleri Hakkında Yazılan Kitap En İyiler Listesine Girdi

2009 yılında yayınlanan “The Accidental Billionaires” (Kazayla Milyarderler) isimli kitap kısa süre önce en iyiler listesine girdi. Gemino kripto para borsasının sahipleri olan Winklevoss ikizleri hakkında yazılan ve Ben Mezrich’in kaleme aldığı kitap Guardian’ın sosyal medyayla ilgili ilk 10 kitap listesinde 5. sıraya yerleşti.

Kitap on bir yıl önce yayınlandı, ancak büyük ölçüde 2010 yılında yayınlanan “Social Network” (Sosyal Ağ) filminin temelini oluşturması ve Facebook’un şu anda dünya ve küresel kültür üzerindeki etkisi sayesinde, okuyucuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kitap özellikle sosyal medya uygulaması Facebook’un ortaya çıkışı ve Mark Zuckerberg ile Winklevoss ikizleri arasında geçen Facebook üzerindeki hak iddiasına öncelik vermekte. Şimdi de kitabın yazarı Mezrich kitabın Guardian’ın sosyal medyayla ilgili ilk 10 kitap listesinde sıralandığını duyurdu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz