WeWork Bitcoin ve Diğer Kripto Paraları Ödeme Olarak Kabul Etti

Emlak şirketi WeWork, kripto ödeme sağlayıcısı BitPay aracılığıyla Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini kabul etmeye başladı. Bugün yayınlanan açıklamaya göre WeWork, artık kullanıcılarının ortak çalışma alanları veya sabit ofisler için kripto para biriminde ödeme yapmasına izin verecek. Kripto para borsası Coinbase, WeWork üyeliği için ödeme yapacak ilk kullanıcı olacak. WeWork, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) ve Paxos (PAX) gibi birçok kripto para birimini kabul edecek. WeWork başkanı Marcelo Claure, “Geleceğin işyerini ve işi düşündüğümüzde, kripto para birimini bu konuşmanın merkezi bir parçası olarak görmeliyiz” dedi.

Bireysel ve kurumsal yatırımcıların lider kripto para birimi Bitcoin’i benimsemeye başlaması Bitcoin’in yükselişini hızlandırıyor. Özellikle geçtiğimiz senenin son çeyreğinde çok sayıda kurumsal firmanın Bitcoin’e yatırım yapmasıyle birlikte Bitcoin önemli seviyelere yükseldi. Birkaç gündür düşüş kaydeden Bitcoin, kurumsal firmaların kripto paraları benimsediklerini açıklamaları üzerine yükselişe geçti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz