Weiss Ratings: Büyük Finans Kurumları Ethereum’a Odaklanmaya Başlayacak

Küresel analiz ajansı Weiss Ratings’in kripto para birimi departmanı, büyük kurumsal yatırımcıların ve şirketlerin yakında en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’a (ETH) yatırım yapacağına inanıyor. Weiss Crypto yaptığı açıklamada kurumların bir sonraki odak noktasının Ethereum olacağını ve bu odağın Bitcoin’den Ethereum’a geçip onu benimsemeye başlayacaklarını ifade etti.

Bu yıl son derece iyi bir performans sergileyen Ethereum yüzdelere göre Bitcoin’den çok daha ciddi bir artış kaydetti. Weiss Crypto ayrıca CME’de ETH vadeli işlemlerinin başlatılmasının ardından açık faiz ve günlük hacmin istikrarlı bir artış kaydettiğini hatırlattı. Bununla birlikte Weiss Crypto, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğini belirten JP Morgan analistleriyle aynı fikirde olduklarını belirtti. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz gün JPMorgan Ethereum’un Bitcoin’i “geride bırakması” gerektiğini belirtti.Bu arada Ethereum yeni zirvelere yükselmeye devam etti. Bugün erken saatlerde, Ethereum ilk kez 2.800 dolarlık yeni bir tarihi zirveye ulaştı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikGüney Kore Kripto Para Odaklı Fonu Onaylayacak
Sonraki İçerikCoinbase PayPal İle Birlikte Yeni Bir Bitcoin Yatırım Seçeneği Sunuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz