Vontobel Bank Kullanıcıları Kriptoya İlgi Gösterdi

Vontobel bankası CEO’su Zeno Staub, kullanıcılarının kripto para birimlerine ilgi gösterdiğini açıkladı. Bloomberg TV ile röportaj yapan Staub, Vontobel’in müşteri tabanının kripto para birimlerine ve blok zincir teknolojisine büyük ilgi duyduğunu belirtti. Uzman ayrıca izleyicilere, kripto para birimleriyle ilgilenen kullanıcıların bu temel kripto varlık teknolojisini belirli uygulama türlerinden daha önemli gördüğünden bahsetti. Vontobel bankası CEO’su, gelecekte bu süreçlerle ilgili önemli değişiklikler göreceğimizi kaydetti. Ayrıca Staub, kullanıcıların servetlerinin bir kısmını kripto para birimlerine tahsis etmeyi planladığını dile getirdi.

İsviçre bankası olan Vontobel’in 2021’in ilk çeyreği raporu oldukça başarılıydı. Çok sayıda faktöre ek olarak, olumlu gelişme özellikle Dijital Yatırım bölümüne atfedilebilir. Bu bölüm, yılın ilk yarısında, özellikle Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinden yapılandırılmış ürünlere yönelik yüksek talepten yararlanarak İsviçre, Almanya ve Hong Kong’da yeni kullanıcılar kazandı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBTC Piyasadaki En İyi Performansı Gösterecek
Sonraki İçerikBTC Hakimiyeti Yüzde 50’ye Yaklaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz