Vitalik Buterin: Kendi Online Mağazamızı Kurmalıyız

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, kendi online uygulama mağazalarımızı oluşturmayı ihtiyaç olduğunu söyledi. Google şirketinin 2021’den itibaren tüm uygulama üreticilerini IAP veya uygulama içi satın alımlar için faturalandırma sistemini kullanmaya zorlayacağı konuşuluyor. Bunun üzerine Buterin geleceğin cep telefonları için alternatif işletim sistemlerinin ve alternatif uygulama mağazalarının bir an önce oluşturulması gerektiğini belirtti. Merkesiz ve arada aracı olmadan daha adil uygulama dükkanı yaratmak için geliştiricilerin önümüzdeki dönemde yeni projeler ortaya çıkarması bekleniyor.

binance

Google şirketi hakkında çıkan söylentiler ile ilgili bir makale paylaşan Buterin, kendi online mağazamızı kurmanın zamanının geldiğini vurguladı. Buterin, Google’ın gücünün tüm Android uygulamalarını kapsayacak şekilde daha geniş bir alana yayıldığını ve kârlarının bir kısmını toplayacağını söyledi ve bu durumdan endişe duyduğunu belli etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz