Vitalik Buterin Ethereum Destekli Tahmin Platformlarını övgü

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, en az değer verilen Ethereum destekli dapp kategorisi olduğu söylediği tahmin platformlarına değindi. Buterin Augur v2 ve Omen gibi tahmin platformlarının bunların arasında olduğunu belirtti. Hem Augur hem de Omen, politika, kripto para birimi piyasa hareketleri ve diğer büyük olayların sonuçları dahil olmak üzere çeşitli konularda bahisler sunmakta.

Birkaç saat önce bu konuda bir tweet yayınlayan Buterin, geliştirici ekiplerin ve kullanıcıların en az ilgisini çeken kategori olarak ETH tabanlı dapp’ları gösterdi. Omen ve Augur v2 gibi Ethereum destekli dapp’ların iyi bir likiditeye sahip olduğunu ifade eden Buterin takipçilerini dapp’leri denemeye çağırdı. Ancak yorum dizisinde pek çok kullanıcı Vitalik ile aynı fikirde olmadı. Yatırımcıların bir çoğu merkezsiz bile olsa tahmin platformlarını güvenilir bulmadıklarını belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz