Vitalik Buterin Corona Virüsüne mi Yakalandı?

Bilindiği üzere Çin’de ortaya çıkan Corona virüsü artık Avrupa’yı merkez edinmiş durumda ve bu bölgede hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Şimdi de kripto para camiasında bu konu Ethereum etkinliğiyle beraber tartışma konusu olmuş durumda.

Martın başında Ethereum’un Pariste düzenlenen EthCC konferansına katılıp Corona virüsüne yakalanan kişi sayısı bugün itibariyle yediye çıktı. Bununla alakalı oluşturulan dökümanda herkes kendi durumlarını belirten notları yayınlıyor. Burada dikkat çekici olan ise Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in yazdığı notta yüksek ateş sıkıntısı yaşadığını belirtmesi oldu. Bilindiği üzere Corona virüsünün önemli semptomlarından bir tanesi de yüksek ateş.

binance

Virüsün çok kolay bulaştığı bilinen bir gerçek. Bu durumda gözler konferansta konuşmacı olan Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e çevrildi. Bu konuyla alakalı Vitalik Buterin’den henüz bir açıklama gelmiş değil.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz