Vitalik Buterin 300 Bin Dolarlık Ethereum Taşıdı

0
84
Vitalik Buterin
Vitalik Buterin

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, bugün kripto alanında önemli bir hamle yaparak 80 ETH’yi (yaklaşık 300.000 $) Railgun’a aktardı. Bu transfer, Buterin’in son altı ayda Railgun’a yaptığı bir dizi aylık transferin sonuncusu oldu.

Gizlilik odaklı kripto para karıştırma hizmetleriyle bilinen Railgun, kötü niyetli davranışları önleme ve kullanıcı gizliliğini koruma yeteneği nedeniyle kripto topluluğu içinde dikkat çekti. Buterin, Railgun’un gizlilik havuzları protokolünün önemli bir savunucusu olmuştur ve kötü aktörlerin kullanıcıların anonimliğinden taviz vermesini zorlaştırarak kullanıcı gizliliğini önemli ölçüde artırdığına inanmaktadır.

Buterin daha önce “Gizlilik normaldir” diyerek kripto işlemlerinde kullanıcı gizliliğini korumanın önemini vurgulamıştı. Railgun’un Buterin tarafından detaylandırılan gizlilik havuzları protokolü, işlemsel anonimliği sağlamak için yenilikçi teknikler kullanıyor ve böylece kripto para birimi ekosisteminde gizlilikle ilgili artan endişeleri ele alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz