VeChain’in Tarihi Yükseltmesi Başlıyor

VeChain
VeChain

VeChain Vakfı, ana ağdan sorunsuz bir şekilde çatallanan ve VeChainThor’a “Finality” ekleyen PoA 2.0’ın son aşamasına “yeni bir çağ” adını verdiğini duyurdu. Yükseltmenin VIP-220 ile entegrasyonu olan “Proof of Authority 2.0″ın (POA2.0) son aşaması 17 Kasım 08:10 UTC’de 13815000 blok yüksekliğinde canlı olarak yayınlandı. Aynı şekilde, blok zinciri için tarihi bir dönüm noktası olan VeChain ana ağında ilk nihai blok üretildi.

Ekip, oyunun kurallarını değiştiren bu yükseltmeyle, VeChain’in artık hem enerji tüketiminde hem de gerçek dünyadaki değişimde sürdürülebilirlik için mükemmel bir platform sağlayabileceğini göstermiş oldu. Ek olarak, VeChain ölçeklenebilirliği sayesinde artan talebi karşılayabilecektir. Haziran ayında VeChain, devrim niteliğindeki POA 2.0 mutabakat mekanizması yükseltmesine doğru ilk adımı işaret ederek VIP-220’nin özel test ağında canlı olduğunu duyurdu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBinance, Solana tabanlı USDT ve USDC Mevduatını Durdurdu
Sonraki İçerikXRP Fiyatı Yüzde 12 Arttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz