VeChain Blockchain Tabanlı Gıda Güvenliği Uygulamasını Duyurdu

VeChain Vakfı, ToolChain’e dayanan Blockchain tabanlı bir gıda güvenliği çözümünü duyurdu. VeChain’in yeni piyasaya sürülen aracı, yiyecekleri daha güvenli hale getiriyor. Uygulama sektörünün zincir içi güvenlik yönetimi hizmetlerini uygulamasına olanak sağlayan bir dizi beyaz etiket hizmeti sunuyor. Bu hizmetler, başlangıç ​​noktası izlenebilirliği, sınır ötesi izlenebilirlik, tam işlem izlenebilirliği gibi şablonlarını içeriyor.

Ayrıca uygulama ürünün yetiştirme, işleme, paketleme, lojistik ve perakende zamanlarını da gösteriyor. Bununla birlikte şirketler sertifikasyon, denetim, sigorta ve tedarik zinciri finansal hizmetlerinin maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmak için PwC, Deloitte, DNV GL gibi üçüncü taraf hizmetlere erişim sağlayabiliyor. Blockchain tabanlı bu gıda güvenliği uygulamasının taze gıda, süt ürünleri, alkol ve şarap ve ithal gıda gibi birçok alt sektör ve ürün için faydalı olacağına inanılıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz