Uzman Yatırımcıya Göre BTC Boğa Koşusu Bitebilir

BTC
BTC

Tecrübeli Bitcoin yatırımcısı ve eğitimcisi Lark Davis, kripto rallisinin devam eden aşamasına ilişkin analizini paylaştı. Kripto ve hisse senetlerinde uzun vadeli bir yatırımcı olan Lark Davis, devam eden yükseliş coşkusunun neden birkaç ay içinde sona ereceğini ve bir sonraki ayı piyasasının neden bu kadar acımasız olmayabileceğini açıkladı. Twitter hesabından BTC tahminini yayınlayan Davis, Bitcoin (BTC) boğalarının bu rallinin bitmesine üç ila altı ay kaldığını belirtti. Bu tahmin, önceki gözlemlerin ve kripto pazarlarının vadesindeki çarpıcı büyümenin bir kombinasyonuna dayanmaktadır.

Piyasalar daha olgunlaştıkça ve manipülasyona karşı dirençli hale geldikçe, döngüler uzarken, getiriler giderek daha az etkileyici hale geliyor. Ayrıca “ayı” ve “birikim” aşamaları da kısaldı. Bitcoin (BTC) fiyatının “hareketli ortalamaları”, yükseliş koşusu aşamasının bir başka güvenilir göstergesi olarak kabul edilebilir: önceki her koşu, 5x 2 yıllık MA çizgisini geçtikten 3-4 hafta sonra tamamlandı.Bu nedenle Davis önümüzdeki birkaç ayın kripto para yatırımcıları için “çılgın” olabileceğini belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikAudius Solana NFT’lerine İzin Verdi
Sonraki İçerikNFT Pazarı Büyümeye Devam Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz