Ünlü Yazara Göre Bitcoin Üç Yıl İçinde 75 Bin Dolar Olacak

Rich Dad, Poor Dad isimli çok satan kitabın yazarı Robert Kiyosaki, son zamanlarda Twitter hesabından Bitcoin ile ilgili görüşlerini belirtmeye başladı. En son Tweet’inde de çok konuşulacak bir fiyat tahmini yayınladı. Bitcoin fiyatının üç senede 75.000 dolara yükseleceğini iddia etti. Kiyosaki ekonominin sonunun geldiğini ve bu nedenle yatırımcıların geleneksel finansal sistemin dışında kalan üç varlığa yönelmesi gerektiğini belirtti.

Altın, gümüş ve önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda ne kadar değere ulaşacakları tahmin etti. Kiyosaki’ye göre, şimdilerde 1.700 dolardan işlem gören altın bir sene içinde 3.000 dolar olacak ve 17 dolarlık gümüş beş sene içinde 40 dolara yükselecek. Bununla birlikte, Kiyosaki şu anda 9.800 dolardan işlem gören lider kripto para biriminin üç sene içinde 75.000 dolara ulaşacağını öngördü. Bu hesaba göre Bitcoin, diğer varlıklara kıyasla en fazla kârı sunuyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz