Ünlü Wall Street Kurdu Bitcoin’in 100 Bin Dolara Yükseleceğini Söyledi

Fortune’da yer alan bir habere göre, ünlü Wall Street kurdu Jordan Belfort, lider kripto para birimi Bitcoin’e olan yaklaşımını değiştirdi ve Bitcoin’in 100 bin dolara yükseleceğini tahmin etti. Jordan Belfort 2012 yılında yayınladığı “The Wolf of Wall Street” adını verdiği otobiyografik romanı ve Martin Scorsese’nin kitabı filme uyarlamasıyla birlikte tanındı. 2018’deki büyük düzeltmeden sonra Bitcoin’in yok olacağını iddia eden Bitcoin eleştirmeni tanınmış borsacı şimdilerde Bitcoin hakkındaki görüşünü tamamen değiştirdi.

Fortune ile yaptığı konuşmada Belfort, Bitcoin hakkında yanıldığını itiraf etti. Belfort Bitcoin’in şimdiye kadar aralarında birçok kurumsal yatırımcı bulunan çok daha fazla sayıda destekçi edindiğini itiraf etti. Bununla birlikte Belfort, hisse senetlerine göre avantajları bulunması nedeniyle Bitcoin’in yükseleceğini ve nihayetinde 100 bin dolara ulaşabileceğini öne sürdü.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMicroStrategy CEO’su Saylor’dan Tesla Yorumu
Sonraki İçerikBitcoin Madencilik Şirketi Halka Açılmayı Planlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz