Ünlü Traderlar Bitcoin ve Ethereum İçin 2020 Fiyat Beklentilerini Söylediler

Kraken tarafından yürütülen bir ankete göre, çoğu trader Bitcoin‘in (BTC) 2021’den önce tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını bekliyor. Anket, 400 “VIP” kripto trader’ının Kraken üzerindeki yanıtlarını analiz etti. Ankete katılanların % 84’ü 10 milyon dolardan daha az sermayeyi yönetirken, % 11’i 10 milyon ila 50 milyon dolar arasında para yönettiğini bildirdi. Anket sonucunda trader’ların 2020 için ortalama Bitcoin fiyat hedefinin 22.866 dolar olduğu ortaya çıktı.

Bununla birlikte anket sonunda trader’lar Ethereum‘un (ETH) bu sene en fazla 810 dolar olacağını söylediler, bu nedenle ikinci en büyük kripto paranın yeni zirveler görmesini beklemiyorlar. Ayrıca katılımcılar kripto sektörüne yönelik en büyük tehditlerin düzenleme ve siber dolandırıcılık olduğunu düşünüyor. Ankete katılanların % 32’si düzenlemelerin kripto için en büyük risk olduğunu ve ardından % 23 ile dolandırıcılık ve hack vakalarının geldiğini belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz