Ünlü Rapçi Bitcoin Satın Aldı

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Rapçi Busta Rhymes, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e destek veren son ünlü oldu. Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey ile Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın yer aldığı “The B Word” konferansını canlı olarak izleyen rapçi konferansta konuşulanların kendisini yatırım yapmaya ikna ettiğini belirtti. Busta Rhymes bu sabah Twitter’da “resmi olarak Bitcoin’i elinde tuttuğunu” açıkladı ve Dorsey, Musk ve ARK Invest’in kurucu ortağını dinledikten sonra bu kararı aldığını söledi.

14 Temmuz’da Busta Rhymes ilk olarak kripto para birimi hakkında tweet attı ve takipçilerine kripto para kullanıp kullanmadıklarını sordu. Hafta boyunca bunun hakkında tweet atmaya devam etti, hatta boksör Mike Tyson ile kendi kripto keşifleri hakkında konuşmaya devam etti. Busta, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’a atıfta bulunarak daha sonra Ethereum’u inceleyeceğini belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz