Ünlü Milyarder Mark Cuban’dan Bitcoin Yorumu

BuffettsBooks.com’un kurucusu Preston Pysh, Twitter hesabından evrensel temel geliri (UBI) ve ABD’deki mevcut kargaşa ile ilgili görüşlerini paylaştı. Pysh, bazılarının evrensel temel geliri (UBI) olarak adlandırmaya başladığı mali teşviğin zengin ve fakir arasındaki uçurumu arttığını söyledi. Bununla birlikte Pysh, fiat finansal sistemin bittiğini bu yüzden de insanların lider kripto para birimi Bitcoin’e sahip olması gerektiğini belirtti.

binance

Bunun üzerine muzun bile Bitcoin’inden daha yararlı olduğunu ve en azından muzun yenilebilir olduğunu söyleyen ünlü milyarder Mark Cuban, bu tartışmaya katıldı. Cuban, Pysh’nin Bitcoin’in piyasaya uzun vadede çözüm getireceği iddialarına şüphe ile yaklaştı. Ayrıca, Cuban Bitcoin’in gerçekten bir değer deposu olabileceğini itiraf etti ancak önde gelen kripto paranın mevcut finansal sistemin yerini alamayacağını belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz