Ünlü Kripto Para Analistine Göre Bitcoin 288 Bin Dolara Ulaşacak

Stock to flow modelinin yaratıcısı ünlü kripto para analisti PlanB, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) aralık ayına kadar 288 bin dolara yükseleceğini tahmin etti. Bitcoin son birkaç gündür 55 bin dolar civarında işlem yaparken, yatırımcılar 2021 boğa koşusunun ne zaman bitebileceğini merak etmeye başladı. Bunun üzerine önde gelen analist PlanB, Bitcoin boğa koşusu ile ilgili görüşlerini paylaştı.

PlanB, 2021 boğa koşusunun çok başında olduğumuzu belirtti. Aralık ayından bu yana kaydedilen Bitcoin’deki aylık kapanışları sıralayan PlanB, “Bitcoin boğa piyasası başlayalı sadece 3.5 ay geçti” diye özetledi. Bununla birlikte PlanB, Bitcoin tahminini yayınladı. Analist Bitcoin’in 100 bin dolarlık seviyede kalmayacağını ve 288 bin dolara kadar yükseleceğini öne sürdü. Ayrıca PlanB, bu tahminin ortalama bir zirve olduğunu, Bitcoin’in çok daha yüksek rekorlar kıracağını dile getirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz