Peter Brandt’den Güncel Bitcoin Yorumu

Sektörün tanınmış isimlerinden olan Peter Brandt, Bitcoin’i altın ve gümüş ile birlikte bir değer deposu olarak gördüğünü söyledi. Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Brandt, Bitcoin’i övdü. Özellikle altın destekçilerinin Bitcoin’e karşı olmalarının mantıklı olmadığını dile getirdi. Bu arada Bitcoin’in dijital nakit olarak benimsenmesi, ölçekleme sorunları ve volatilitesi nedeniyle bir engelle karşılaştı. Ancak kısa süre önce 425 milyon dolarlık Bitcoin netine sahip olan MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in bir borsa aracı olmasına gerek olmadığını belirtti.

binance

Sınırlı olması ve merkezi olması nedeniyle, Bitcoin artık altına rakip olabilecek bir değer deposu (SoV) olarak görülmekte. Hatta bazı yatırımcılar taşınabilirliği, bölünebilirliği ve zaman içinde değerlenme eğilimi sayesinde Bitcoin’in zaman içinde altından daha iyi bir yatırım haline geleceğini düşünüyor. Hatırlayacağınız üzere yaklaşık bir hafta önce Tyler Winklevoss, Bitcoin’in altın olmakta altından daha iyi olduğunu hatta 10 kat daha iyi olduğunu belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz