Ünlü İsim Chainlink’i Bitcoin ve Ethereum İle Karşılaştırdı

En başından beri Bitcoin’i desteklemiş ünlü bir isim, son iki yıldır en iyi performans gösteren altcoin olarak öne çıkan Chainlink (LINK) ile ilgili olumlu konuştu. Gemini borsasının kurucu ortağı Tyler Winklevoss, uzun süredir büyük bir Bitcoin destekçisi ancak bugün yaptığı açıklamada Chainlink ile ilgili olumlu yorumlarda bulundu hatta altcoini Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırdı. Winklevoss açıklamasında Chainlink’in sadece kendisi değil, gelişimi ve yatırımcı topluluğu hakkında da övgüde bulundu.

Ayrıca Winklevoss’un yatırım alanındaki en aktif kalkınma ve yatırım topluluklarından birine sahip olan Ethereum ile Chainlink’i karşılaştırması önemli bir olay olarak değerlendirildi. 2019’un en iyi performans gösteren kripto varlık olarak seçilen Chainlink, geçtiğimiz ay yaşanan piyasa çöküşünde de tüm zamanların en yüksek seviyesini ilerleyen tek altcoin oldu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz