Ünlü Analistlerden Bitcoin Tahminleri

Bitcoin 28 Ocak tarihinde 9.000 dolar eşiğinin üzerine çıktıktan sonra, analistler Bitcoin fiyatının değer kazanmaya devam etmesini bekliyorlar, ancak bazıları hala Bitcoin’in tekrar düşebileceğini düşünüyor.. Tanınmış bir kripto trader’ı Eric Choe, Bitcoin için bir sonraki hedefin 12.500 dolar seviyesi olacağına inandığını açıkladı. Elliot Waves tabanlı analizle çalışan Eric Choe, Bitcoin’in kısa vadede daha yüksek bir seviyeye ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı.

binance

‘CryptoWolf’ olarak bilinen trader, 2011 yılında başlayan bir fiyat eğrisi ile bir Bitcoin grafiği paylaştı. Buna göre analist şu anda Bitcoin’in Falling Edge modelinden çıktığını ve yükselmeye başladığını belirtti.

Öte yandan bir diğer ünlü kripto para analisti @BTC_Macro Bitcoin’in düşeceğini öne sürdü. Twitter hesabından yaptığı açıklamada Bitcoin’in 1000 dolara kadar düşebileceğini belirterek herkesi şaşırttı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz