Ünlü Analiste Göre Ethereum 290 Dolara Yükselebilir

Geçen hafta Perşembe günü, Ethereum fiyatı 200 doları geçti ve şimdilerde 219 dolardan işlem görüyor. Birçok kripto para analisti Ethereum’un şimdi bir boğa piyasasına girdiğine inanıyor ve fiyatın daha da yükseleceğini söylüyor.

Trader ‘CryptoWolf’ ETH fiyatının yükseleceğine inanlardan biri. Ona göre haftalık 231.20 dolarlık direncin aşılması ikinci en büyük kripto para biriminin 290.80 dolar seviyesine ulaşmasını sağlayacak. Ancak ünlü analist bundan önce ETH’nin 210 dolara kadar geri çekilebileceğini ve bunun iyi bir satın alma fırsatı olacağını varsayıyor.

binance

AppStore, Twitter sayfasından Audius Music adlı Ethereum tabanlı bir ses akışı uygulamasını tanıttı. DApp, müzisyenlerin parçalarını doğrudan bir kitleyle paylaşmaları ve aracı olmadan para kazanmaları için bir platform görevi görür. Temel olarak, Audius Blockchain tabanlı bir sistem olarak SoundCloud ve Spotify’a alternatif olacak.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz