Ünlü Analiste Göre Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşacak

Birçok trader Mayıs ayında gerçekleşecek olan Bitcoin ödül yarılanmasının lider kripto paranın fiyatını yükselteceğini düşünüyor, son olarak bir analist bunu destekleyen bir grafik yayınladı. Bu son analize göre, Bitcoin yılın geri kalanında yavaşça yükselecek ve sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak.

Ünlü analist Bitcoin Jack, yayınladığı grafik ile birlikte Bitcoin’in artış yaşayacağını ve yeni bir tüm zamanların zirvesine gideceğini belirtti. Bununla birlikte, bu grafik mevcut pazarın hareketli ortalamaları ve fibonacci tablosu analizi ile inceleyip sonra da o verileri 2013-2017 boğa koşusundaki benzer verilerle karşılaştırdı. Verilerin çoğuyla açık bir paralellik vardır. Dolayısıyla eğer bu patern devam ederse, Bitcoin’in fiyatı en azından önümüzdeki on iki ay boyunca yükselecektir. Son birkaç haftanın pazar büyüklüğündeki düşüşüne rağmen, genel Blockchain alanı hala güçlü. Bu nedenle, dış etkenler bu yükseliş grafiğini etkilemeyecektir. diye düşünülüyor

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz