Ünlü Analiste Göre Bitcoin 12 Bin Dolara Doğru Kırılabilir

Önde gelen analist Michael van de Poppe, belirli koşullar yerine getirilirse, Bitcoin’in yükselebileceğini ve hatta 12 bin dolara kırılma şansına sahip olduğunu söyledi.Analitik sitesi CoinMarketCap sitesinde lider kripto para birimi Bitcoin Bitcoin aniden 9 bin doların altına düştü. 8.920 dolara kadar gerileyen Bitcoin şimdilerde biraz iyileşti ve 9.150 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte, analist Michael van de Popple, yayınladığı videoda Bitcoin’in sadece 9.800 dolarlık bölgeyi kurtarmakla kalmayıp, aynı zamanda 10.000 doların üzerine çıkabileceğini belirtti. Durumun o kadar da kötü olmadığını söyleyen analist Bitcoin’in ilk önce  9.300 dolara ulaşacağını ancak daha sonra 9 bin dolara dönmesi gerektiğini açıkladı. Bundan sonra 9.800 dolara yükseleceğini belirten Poppe btün bunlar olursa Bitcoin’in 11 bin-12 bin dolara yükselebileceğini öngördü.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz