Ünlü Analist Bitcoin Yatırımcılarını “Büyük Sıkışma” İçin Uyardı

Trader Jacob Canfield Twitter hesabından Bitcoin ile ilgili bir yorumda bulundu. Analist 10.000 doların altındaki çalkantılı bölge içinde olan Bitcoin’de (BTC) long pozisyonlarını uzatmayı düşünen yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Canfield son Bitcoin fiyat yükselişini büyük fonların, yaklaşmakta olan bir global kriz beklentisinde olduğunun göstergesi olarak değerlendirdi. Bitcoin’in şu anda boğalar için biraz korkutucu olduğunu söyleyen Canfield pozitif finansman için aşağı yönde oldukça büyük bir sıkışma olabileceğini belirtti. Ek olarak Canfield destek bozulursa, büyük olasılıkla fiyatlarda çok daha şiddetli bir sıkışma olacağını dile getirdi.

binance

Ayrıca trader, BitMEX borsasında ABD Doları’na (XBTUSD) yerleşen Bitcoin vadeli işlemlerinin pozisyonlarını analiz etti ve Bitcoin fiyatı yönünde aşağı yönlü bir U-kayması oluştuğunu paylaştı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz