Uniswap Yeni Kilometre Taşlarına Ulaştı

uniswap
uniswap

2020’yi 5 doların biraz üzerinde kapatan Uniswap (UNI), şimdilerde etkileyici bir %136 kazançla 12.26 dolara ulaştı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Uniswap’taki aktivite seviyesinde çok büyük bir artış oldu. IntoTheBlock verilerine göre, Uniswap protokolünde birkaç gösterge yeni kilometre taşlarına ulaşmaya başladı. Protokolde toplam günlük işlem hacmi son iki gün içinde %43 arttı. 25 Ocak, 925 milyon doların biraz altında işlem hacmi ile kapandı.

binance

Crypto Fees’ten gelen veriler, Uniswap hesabında görülen işlemlerin Ethereum ağındaki toplam ücretlerin yaklaşık dörtte biri kadar olduğunu gösterdi. 25 Ocak için ödenen toplam ücret tutarı 2.77 milyon dolardı. Yüksek gas fiyatları ise trader’ların piyasaya katılma konusundaki tereddütsüz isteklerinin göstergesidir. Bununla birlikte Ethereum’un fiyatının yeni zirvelere yükselmesinin ardından, Uniswap, sosyal medya platformlarında en çok konuşulan token’lerden biri oldu.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz