Uniswap İşlem Hacmi Sayesinde BTC, ETH ve Tether’ın Hemen Arkasında Sıralandı

Uniswap’in yeni token’i UNI, son yirmi dört saat içinde yaklaşık 4.7 dolar işlem hacmi kaydetti. Uniswap ayrıca 1.6 milyar dolarla kilitli toplam değer açısından tüm DeFi protokollerinin başında geliyor. CoinGecko’dan alınan verilere göre, son yirmi dört saat içinde yaklaşık 4.7 dolar işlem hacmi kaydeden UNI, Tether (38,9 milyar dolar), Bitcoin (20,7 milyar dolar) ve Ethereum’un (12,7 milyar dolar) hemen arkasında sıralanmasına olanak sağladı. Bu, Uniswap’in sadece DeFi platformları arasındaki gelişimini değil aynı zamanda tüm kripto para birimleri içinde en iyilerin hemen arkasında listelendiği anlamına geliyor.

Ancak UNI’nin piyasa değeri hala büyük kripto paralara kıyasla oldukça küçük. Bitcoin, Ethereum ve Tether piyasa değeri açısından sıralamada ilk üçte yer alırken, UNI’nin piyasa değeri 654 milyon dolar, bu da DeFi rakipleri Yearn.finance, Aave ve Dai’nin arkasındaki ilk 40 sıra için yeterince iyi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz