Twitter Kullanıcıları Torus İle Birbirlerine Kripto Gönderebiliyor

Singapurlu bir kripto şifreleme yönetim platformu olan Torus sayesinde Twitter kullanıcıları kripto para birimleri gönderebilecek. Torus’un en son güncellemesi v1.7.2 ile birlikte kullanıcılar Torus’un kripto cüzdanını hiç kullanmamış olsa bile artık herhangi bir Twitter, AppleID, GitHub, Line ve LinkedIn hesabına kripto para yollayabilecek. 6 Temmuz’da Torus’un duyurusunun ardından firma Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Tesla CEO’su Elon Musk gibi sektörün önemli isimlerine 0.01 ETH gönderdi ve bunları Twitter’da yayınladı.

binance

Bununla birlikte Torun’un yeni güncellemesi Google, Facebook veya LinkedIn ile tek adımlı ETH cüzdanı oluşturulmasına olanak sağlıyor. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılar artık Google, Facebook, Reddit, Twitch, Discord, AppleID, Github, LinkedIn, Twitter, Line ve Parolasız Hesaplar dahil olmak üzere herhangi bir sosyal kimliğiyle yeni bir Ethereum cüzdanı oluşturabilecek.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz