Twitter CEO’sunun Bitcoin Saati Dikkat Çekti

Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin saatini gösterdi. Dorsey perşembe günü Facebook CEO’su Mark Zuckerberg ve Google CEO’su Sundar Pichai ile birlikte Senato önünde ifade verdi. ABD Meclis Enerji ve Ticaret Komitesi sosyal medya platformlarının CEO’larının ifadesini aldı. Bu görüşme esnasında Dorsey’nin arkasında bulunan Bitcoin saati dikkat çekti. BlockClock mini olarak tanımlanan saat benzeri cihaz, Wi-Fi özelliği sayesinde Bitcoin’in piyasa değeri ve en küçük Bitcoin birimi olan satoshi miktarı gibi verilerle birlikte Bitcoin’in mevcut fiyatını bir USD cinsinden görüntülemeni sağlıyor.

BlockClock mini, Kanadalı startup CoinKite tarafından geliştirildi. Cihaz zamanı gösterebilirken, Dorsey’in konuşması sırasında, Bitcoin Blockchain’inde bulunan en son bloğun numarası gibi Bitcoin ile ilgili bilgileri görüntüleyecek şekilde ayarlandı. Büyük bir Bitcoin destekçisi olan Dorsey Senato önündeki ifadesinde de bunu kanıtlamış oldu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz