Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Bitcoin’e Övgü

Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’in güvenliğin anahtarlarını elinde tuttuğunu söyledi. İnsan Hakları Vakfı’na bağlı Oslo Özgürlük Forumu’nun Youtube yayınında Jack Dorsey de yer aldı. Dorsey kriptonun en büyük varlığı Bitcoin’den (BTC) olumlu bir şekilde bahsetti. Dorsey, Bitcoin’in, güvenilmeyen bir ortamda, internet olan güvenilir bir sistem sağlamak olduğunu dile getirdi.

Bununla birlikte CEO, Bitcoin’i ve teknolojisini güveni daha az önemli bir bileşen haline getirerek daha fazla güvenliğin yolunu açan yeni teknolojik yeniliklerin bir örneği olarak kullandı. Ayrıca Bitcoin’de görüldüğü gibi bireylerin kendi erişim yeteneklerini ve anahtarlarını tutabilmelerinin konseptinden ve öneminden bahsetti. Dorsey, Blockchain ve Bitcoin’in kalıcı olduğu, kaybolmadığı, kendisine bağlı her düğümde sonsuza kadar var olduğu bir dünyaya işaret ettiğini belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz