Twitter Bazı Kripto Analistlerinin Hesaplarını Askıya Aldı

Twitter
Twitter

Bu sabah erken saatlerde popüler sosyal medya uygulaması Twitter, bazı kripto para uzmanlarının hesaplarını askıya aldı. Stock to flow modelinin yaratıcısı PlanB, Twitter ticaret uzmanı “the Crypto Dog” ve zincir içi analisti Willy Woo’nun hesapları askıya alındı. Hesapların neden askıya alındığı tam olarak belli değil ancak Twitter yaptığı açıklamada bu hesapların Twitter kurallarını ihlal ettiğini iddia etti. Günün ilerleyen saatlerinde ise Twitter askıya aldığı hesapları yeniden açtı.

PlanB, sabah uyandığında 300 bin takipçisinin gittiğini ve Twitter’dan hiçbir açıklama almadığını duyurdu. Hesabı askıya alınan bir diğer uzman Willy Woo ise hesabının tam altı saat boyunca açılmadığını belirtti. Twitter, geçtiğimiz Şubat ayında Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı ve Bitcoin’in savunucusu Anthony Pompliano’nun hesabını askıya aldı ancak aynı gün içinde hesabı yeniden açtı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz