TRUMP Vadeli İşlemlerine Ek Beş İşlem Daha Ekleniyor

Yakın zamanda TRUMP vadeli işlemlerini başlattıktan sonra FTX, 2020 cumhurbaşkanlığı seçim temelli beş ek işlem daha piyasaya sürmeyi planlıyor. FTX yetkilisi tarafından yapılan duyuruya göre yakında piyasaya sürülmesi beklenen vadeli işlemler ilk beş Demokrat aday için oluşturulan benzer sözleşmelerdir. FTX, bir Bernie Sanders (BERNIE) vadeli işlem ürünü ve Joe Biden (BIDEN), Elizabeth Warren (WARREN), Pete Buttigieg (PETE) ve Mike Bloomberg (BLOOMBERG) ile ilgili vadeli işlemler başlatmayı planlıyor. FTX’in beş ek vadeli işlem ürünü, TRUMP ticareti ile aynı yapıya sahip olacak.

Geçtiğimiz gün FTX Başkan Donald Trump’ın 2020’deki yeniden seçimlerine dayanarak TRUMP adında bir vadeli işlem ürünü açıkladı. Bu sayede vatandaşlar ABD Başkanı Donald Trump’ın 2020 yılında yeniden seçilip seçilmeyeceği ile ilgili tahminde bulunabilecekler. Temsilci, TRUMP hakkında şu ana kadar “İlk geri bildirim son derece olumlu oldu” dedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz