Tron TikTok’ta Daha Aktif Olacaklarını Duyurdu

Tron CEO’su Justin Sun, Dogecoin’in TikTok videolarında teşvik edilmesi ve %100’den fazla fiyat artışı yaşamasından sonra, Tron ekibinin TikTok uygulamasında daha da aktif olacaklarını söyledi. Sun 8 Temmuz tarihinde Twitter hesabından yaptığı açıklamada bugünden itibaren ekibinin TikTok uygulamasında aktif rol oynayacaklarını ve böylelikle videoların viral hale gelmesini bekleyeceklerini belirtti.

Dogecoin TikTok videolarında teşvik edildikten sonra #DogecoinTikTokChallange nedeniyle 2018’den beri en yüksek fiyat seviyesine ulaştı. Bunu kendi kripto parası için uyarlamaya çalışan Sun, kripto para topluluğu tarafından tepki topladı. Tepki gösterenlerden biri de sektörün ünlü analistlerinden biri olan Josh Rager’dı. Kripto para trader’ı Josh Rager, Dogecoin’in simgesi Shiba Inu cinsi köpeğe atifta bulundu ve Sun’ın kendi köpek maskotunu yaratabileceğini söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz