Tron Kurucusu, Tesla’nın BTC Satmasının Neden Harika Bir Haber Olduğunu Açıklıyor

Justin Sun
Justin Sun

Tesla’nın Bitcoin varlıklarının %75’ini sattığı haberinin ardından Tron CEO’su kripto piyasasının artık endişelenmesine gerek olmadığını söyledi. Tron (TRX) ve BitTorrent (BTT) gibi projelerin kurucusu, otomobil üreticisinin Bitcoin’i yaklaşık bir milyar dolara satmasının, kripto para birimlerinin büyük şirketlere sağlayabileceği likiditeyi de olumlu bir şekilde tanımladığını kaydetti. Üstelik Tesla’nın Bitcoin işlemleri, bilançolarında BTC tutan tüm şirketler için çok olumlu bir emsal oluşturdu. Sun, Musk’a teşekkür ederek, bu fenomenin büyük şirketleri gelecekte kripto para satın almaya teşvik etme potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

binance

ABD borsasındaki işlem seansının kapanmasının ardından dün gece şirketler, Tesla’nın Bitcoin’ini sattığı raporlar yayınlamaya başladı. Musk, Tesla’nın hala daha fazla kripto satın alacağını söyledi ancak mevcut satışları Çin’deki istikrarsız durum ve likiditeyi artırma arzusu ile açıkladı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBTC 23 Bin Doların Altına İndi
Sonraki İçerikBlockchain.com, İş Gücünü Yüzde 25 Azalttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz