Troy Gayeski’ye Göre Yatırımcılar İyi Bir Sene İçin Bitcoin Satın Almalı

SkyBridge Capital’den Troy Gayeski yatırımcıların iyi bir sene geçirebilmek için Bitcoin satın alması gerektiğini söyledi. Bloomberg Surveillance ile yaptığı röportajda Gayeski, lider kripto para birimi hakkındaki görüşlerini paylaştı. Gayeski’ye göre, Bitcoin’e sahip olmak, iyi bir 2021 yılının ön şartı. Gayeski, “Sene sonunda Bitcoin pozisyonunuz varsa, iyi bir yıl geçirdiniz demektir” dedi. Bununla birlikte kripto para biriminin volatilitesi sorulduğunda Gayeski, Bitcoin’in daha iyi performans göstermesi için ödenmesi gereken bir bedel olduğunu ifade etti.

Gayeski ayrıca SkyBridge Capital portföyünün %13’ünü Bitcoin’in oluşturduğunu belirtti. Eski Başkan Donald Trump’ın eski iletişim direktörü Anthony Scaramucci’nin yönettiği SkyBridge, Ocak ayı başlarında 310 milyon dolarlık bir Bitcoin fonu başlattı. SkyBridge şirketi ayrıca SEC’e Bitcoin ETF’si için başvuruda bulundu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz