TRON Emojili Hashtag Alan 4. Blockchain Projesi Oldu

Tron (TRX) Twitter’da emojili hashtag alan 4. Blockchain projesi oldu. Tron CEO’su Justin Sun bu haberi birkaç saat önce kendi Twitter hesabından yayınladı. Ayrıca Tron’un pazarlama kampanyalarında alışılageldiği üzere, yeni emojili hashtag kullananlara hediye verileceğini duyurdu. Twitter’da emojili hashtag’e kavuşan Tron böylelikle Bitcoin, Crypto.com ve geçtiğimiz gün açıklanan Binance Coin’in ardından 4. Blockchain projesi oldu. Hatırlayacağınız üzere bu ayın ilk gününde Binance CEO’su üçüncü yılını doldurmaya hazırlanan borsasının dijital parası Binance Coin’in (BNB) Twitter’da emojili hashtag sahibi olduğunu açıkladı. 

Tron “#TRX” ve “#TRON” a ek olarak, proje “TRONGreatVoyage” ve “TRONConference” hashtag’lerini aldı. Ayrıca Tron’un muhtemelen #TONAnniversary hashtag’ini de aldığı ancak şimdilik beklettiği konuşuluyor. Sonuç olarak Twitter’ın bu ücretli hizmetine Tron şirketi en büyük harcamayı yapmış gibi görünüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz