Tron CEO’su Youtube Kanalı Açtı

Tron CEO’su Justin Sun, resmi bir Youtube kanalı açtı. Bu durum, Youtube’da kripto para ile ilgili birçok videonun platform tarafından silinmesinden sadece bir hafta sonra gerçekleşti. Justin Sun Twitter hesabından resmi Youtube kanalından hem Çince hem de İngilizce olarak yayın yapacağını belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda Youtube kripto para videolarını birbiri ardına silmesinin ardından birçok içerik üreticisine Youtube’u bırakmaları ve VibraVid, BitTorrent’in BLive gibi dApp’lere geçmeleri gerektiği yönünde çağrılar yapılıyordu. Ayrıca Justin Sun, yakın zamanda satın aldığı DLive’ı içerik oluşturucular için merkezi olmayan uygulamaya dönüştürmek niyetinde olduğunu belirtti ve teknik olarak imkansız olduğu için hiçbir içeriğin kaldırılmayacağını söyledi.

binance

Ancak dün yayınladığı habere göre Tron CEO’su Youtube kanalı oluşturdu. Bu durum Justin Sun’ın Youtube’un tekrar kripto para videoları temizliği gerçekleştirebileceğine inanmadığı anlamına geliyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz