Tron CEO’su İlk Tweet İçin Teklifini 1 Milyon Dolara Yükseltti

Dün Twitter CEO’su Jack Dorsey, sosyal medya platformundaki ilk tweet’ini bir non-fungible token (NFT) olarak satacağını açıkladı. Bunun üzerine açık artırmada ünlü isimler teklif vermeye başladı. Tron kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Jack Dorsey’in NFT biçiminde satışa sunduğu ilk yayınlanan tweet’i için yarım milyon dolar teklif ettiğini duyurdu.

Daha sonra Sun gerçekten Dorsey’in tweet’ini kazanmak istediğin belli etti ve teklifini yükseltti. Sun Dorsey’nin ilk tweet’inin NFT hali için 1 milyon dolar vereceğini açıkladı. Ancak Sun’ın teklifi üzerine açık artırmada daha yüksek teklif verenler de oldu. Sun’ın teklifini yükseltip yükseltmeyeceği ise merak konusu. Sun bir şey istediğinde, yarım yıl beklediği ve onu almak için 4.37 milyon dolar harcadığı biliniyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz sene Sun milyarder yatırımcı ve Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffet ile bir akşam yemeği için çok uğraşmıştı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz